Nakliyat ambarı hizmeti veren firmamız, çeşitli yükleri bulunan müşterilerimizin ihtiyacına bağlı olarak geniş portföye sahip zengin kadrosuyla hizmet vermektedir.Hizmet esnasın da kullanılan araçlarımızı tanıtacak olursak;

4 Teker Nakliyat kamyoneti

4 Teker Nakliyat Kamyoneti
4 Teker Nakliyat Kamyoneti

Bu araçlarımız özellikle hızla büyüyen şehirlerimizin yoğun trafik akışı olan bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Genelde kullanım amacı şehir içi yükleri büyük bazda ki araçlara yükleme noktasına yani; ambar noktalarına sevkini sağlamaktır.Yük kapasitesi 14-22 m³ ve ağırlık olarak 1000 kg – 1500 kg arasında kantar ölçüsüne sahiptir.

6 Teker Nakliyat Kamyoneti

6 Teker Nakliyat Kamyoneti
6 Teker Nakliyat Kamyoneti

Kamyonet kategorisinin en büyük aracıdır. Bu aracımız ise kısmen trafiğin daha az yoğun olan bölgelerinde kullanılmak amaçlı üretimi yapılmıştır. Bazen acil olarak taşınması gereken yüklerde şehirler arası ürün taşımacılığında da kullanılmaktadır.Kamyona nazaran hızlı ve atikliği ile kullanışlı bir araçtır. Yük kapasitesi 22-32 m³ ve ağırlık olarak 1500 kg – 3500 kg arasında kantar ölçüsüne sahiptir.

8 Teker Nakliyat Kamyonu

8 Teker Nakliyat Kamyonu
8 Teker Nakliyat Kamyonu

Kamyon ve kamyonet ayrımının tam ortasında bulunan fakat kamyon olarak zikredilen araçtır.Sektör dilinde orta kasa olarak da bilinmektedir.Şehir içi taşımacılık ta nadirde olsa kullanılmakta fakat asıl görev bölgesi şehirler arası taşımacılıktır. Yük kapasitesi 32-40 m³ ve ağırlık olarak 3500 kg – 10000 kg arasında kantar ölçüsüne sahiptir.

10 Teker Nakliyat Kamyonu

10 Teker Nakliyat Kamyonu
10 Teker Nakliyat Kamyonu

10 teker nakliyat kamyonu Şehirler arası nakliyat konusunda en çok tercih edilen araçların başında gelmektedir.Bu araçlarda gereksinimler doğrultusunda çeşitli kasa tipleri (açık kasa, kapalı kasa, kayar perde, lowbet v.s.) kullanılmaktadır. Yük kapasitesi 40-59 m³ ve ağırlık olarak 10000 kg – 15000 kg arasında kantar ölçüsüne sahiptir.

Kırkayak kamyon

Kırkayak Kamyon
Kırkayak Kamyon

Tır ve kamyonlar arasında bulunan tonaj ve yükü taşıma kapasitesine sahip olan aracımızdır. 4 dingile sahip , orta ve ön dingillerde 1 arka dingillerde 2 lastik bulunmaktadır.Şehirler arası nakliye hedeflenen araçlardan bir tanesidir. gelen olarak uzunlukları 8.30 m genişlik 2.40 m tente yükseklikleri muhtelif dir. Yük kapasitesi 65 m³ ve ağırlık olarak 15000 kg – 20000 kg arasında kantar ölçüsüne sahiptir.

Tır

tır
Tır

Ambar noktalarında toplanan büyük ölçekte yüklerin yada müsterilerin 25 tona yakın malzemelerinin gönderiminde kullanılan şehir içi araçlardır. Bu araç 13,60 m uzunluğunda 2,40 m genişliğinde muhtelif yüksekliğinde tentelere sahip veya açık olarak hizmet sunmaktadır. Sektör dilinde 1360 olarak da telaffuz edilmektedir. Yük kapasitesi 79 m³ ve ağırlık olarak 20000 kg – 25000 kg arasında kantar ölçüsüne sahiptir.