İstanbul İzmir Ambarı

Kategori: Genel | 0

Nakliyatçılık sektörünün yeni sistemi ambar taşımacılık ile tanıştınız mı? Eğer henüz tanışmadıysanız optimum çözümleri nedeniyle sistemi çok seveceğinizden eminiz. Bu durumda oldukça avantajlı İstanbul İzmir ambarı hizmetlerimizin neleri kapsadığına ilişkin yazımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Çünkü bu sistem sayesinde astronomik kargo ücretleri  ödemek zorunda kalmadan büyük parça eşyalarınızı istediğiniz yere gönderebiliyorsunuz. Aslına bakarsanız sistemimiz gayet basit bir mantığa dayanıyor. Öncelikle elinizde bulunan ve göndermek istediğiniz yük veya eşyalarınızı sizden teslim aldıktan sonra aynı istikamete gidecek diğer eşyalarla birleştirmek üzere İstanbul İzmir ambarı depolarımızda yerleştiriyoruz ve beklemeye alıyoruz. Dilerseniz konunun daha iyi anlaşılabilmesi için kısaca geliştirmiş olduğumuz ambar taşımacılık sistemini biraz daha detaylandıralım.

İstanbul İzmir Ambarı
İstanbul İzmir Ambarı

İstanbul İzmir Nakliyat Alanında Nitelikli Hizmetler Üretiyoruz

Aynı istikamete gidecek eşyaları uluslararası standartlarda dizayn ettiğimiz depolarda bir araya getirdikten sonra geriye organizasyonumuz çerçevesinde ayarlanan araca bu eşyaları yüklemek kalıyor. Bu nedenle eğer İzmir’den İstanbul’a veya tam tersi İstanbul’dan İzmir’e büyük bir parça eşya göndereceksiniz İstanbul İzmir nakliyat alanında nitelikli hizmetler üreten firmamızdan yararlanmanız son derece akıllıca bir davranış olacaktır. Tabii birleştirilen bu eşyaların birbirleriyle uyumlu olmasına özen gösterdiğimizi anti parantez belirtmiş olalım. Sözgelimi beyaz eşyaların kirlenmesine neden olacak bir yükle birlikte bu eşyaları taşımıyoruz. Peki, bu yöntem kargo taşımacılık sistemine göre sizlere ne kadar bir kazanç sağlıyor hemen onu da belirtelim. Ambar taşıma yöntemini tercih ederseniz en az %60 oranında bir  tasarruf sağlamanız pekâlâ mümkündür. Takdir edersiniz ki bu oran oldukça hatırı sayılır bir rakama tekabül ediyor.

İzmir İstanbul Nakliyat Hizmetlerinde Sınır Tanımıyoruz

Bunun yanı sıra kargo sistemi ile ulaştırdığınız  büyük bir eşyanın maliyetinin gönderdiğiniz eşyanın kendi değerini bile geçtiği olmaktadır. Dolayısıyla piyasa değeri kargo masrafının altında kalan bir eşyayı bu yöntemle göndermenin  hiçbir mantığı olmasa gerek. Üstelik İzmir İstanbul nakliyat firmamızın depo yöntemiyle sizlere sunduğu böylesine avantajlı bir seçenek dururken, göndereceğiniz eşyanın maddi değerini belki de geçebilecek ağır kargo masrafına sizce gerek var mı? Bizce hiç gerek yok doğrusu. Lütfen başta İstanbul İzmir ambarı hizmetlerimiz olmak üzere; ayrıcalıklı çalışmalarımız ve makul fiyatlarımız hakkında kapsamlı bilgi almak üzere bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir