İstanbul Eskişehir Nakliye

Kategori: Genel | 0

Gelişen toplumun haklı olarak giderek daha elit hizmetler talep etmesi nakliyatçılık sektörünün de bu duruma uygun stratejiler geliştirmesini gerektiriyor. İstanbul Eskişehir nakliye hizmetleri olarak bizler de modern hizmet anlayışımızla uzun yıllardır sektörde olmanın avantajlarını saygıdeğer müşterilerimize yansıtmaktan büyük gurur duyuyoruz. Öncelikle hizmetlerimizin parsiyel eşya taşıma ve ambar taşımacılık hizmetlerinin karışımından oluştuğunu hemen belirtelim. Dolayısıyla hizmetlerimiz sadece büyük parça eşya taşıma noktasında sürdürülüyor diyebiliriz. Elbette yük anlamında gönderilerinizi de kabul edebildiğimizi hemen belirtelim. Burada ölçü, gönderilecek yükün palet olarak tabir edilen kapasitede olmasıdır. Eğer gönderiniz bu standartlara uygunsa, size son derece memnun olacağınız bir haberimiz var.

İstanbul Eskişehir nakliye
İstanbul Eskişehir nakliye

İstanbul Eskişehir Nakliye Alanında En Uygun Taşımacılığı Biz Yapıyoruz

Dilerseniz öncelikle sizlere ambar taşımacılık ve parsiyel taşımacılık arasındaki farkı aktaralım. Daha sonra da İstanbul Eskişehir nakliyealanında en uygun taşımacılık hizmetlerimizi nasıl sağladığımızı aktarmaya çalışalım. Son derece uygun fiyatlarla devam ettirdiğimiz Ambar taşımacılık sistemi geliştirilmeden önce bir mobilya grubu veya bir buzdolabı tarzında büyük boyutlu eşyaların, farklı şehirlere gönderilmesi gerçekten büyük bir sorundu. Çünkü bu büyüklükte bir eşyanın kargo yoluyla nakil edilmesi gönderilen eşyanın maliyetini geçebilecek düzeyde kargo masraflarına katlanılması gerekiyordu. Bu seçenek dışında sektörümüzde parsiyel taşımacılık olarak adlandırılan farklı bir yöntem daha uygulanıyordu ve başta İstanbul Eskişehir nakliye hizmetleri olmak üzere tüm ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılmaktaydı.

Ambar Taşımacılık Modeli Sizi Tüm Bu Dertlerden Kurtarıyor

Anlatımlarımızdan tahmin edebileceğiniz gibi parsiyel taşımacılığında çok da rasyonel olduğu söylenemez. Bunun nedeni eşyanın taşınacağı kamyon kısmen dolu olsa da sizin eşyanızı alacak kadar boş yer kalmayabildiğiydi. Üstelik bir kısmı farklı bir ilden yüklenen eşyanın doldurduğu araçta sizin eşyanızı alacak büyüklükte yer kalmaması bir başka önemli sorun olarak karşımıza çıkıyordu. Fakat geliştirdiğimiz ambar taşımacılık modelinde bu tarz sorunların hiçbirini yaşamanıza gerek kalmıyor. Çünkü artık eşyanın gönderileceği şehire giden bir araç ayarlamak yerine, aynı ile giden eşyaları bir araya getirdiğimiz ambar taşımacılık modeli var. Lütfen ayrıcalıklı ve kargo seçeneğine göre %65 civarında daha uygun İstanbul Eskişehir nakliye hizmetlerimizin detayları ile ilgili olarak bizlere ulaşınız. Sizlere profesyonel çözümler sunmaktan büyük mutluluk duyacağız. Esenlikler diliyoruz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir