İstanbul Eskişehir Ambarı

Kategori: Genel | 0

Küçük parça eşya gönderilerinde kargo taşımacılığı hızlı ve olması nedeniyle belki daha cazip gelebilir. Fakat özellikle büyük parçalardan oluşan eşya gönderileriniz de İstanbul Eskişehir ambarı hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü firmamızın ambar taşımacılık hizmetleri ile standart kargo taşımacılığı arasında %60 civarında fiyat uygunluğu söz konusudur. Dolayısıyla bu kadar makul bir fiyat farkı pas geçilebilecek bir oran değildir diye düşünüyoruz. Tabii sadece büyük parça eşyaları kabul edebildiğimizi ve küçük parça eşya gönderilerinizi maalesef kabul edemeyeceğimizi hemen belirtelim. Bunun yanı sıra parsiyel taşımacılık ile ambar taşımacılık arasında bazı yönlerden farklılıklar vardır. Yanlış algılamaya meydan vermemek adına dilerseniz öncelikle bu farklılıklar hakkında sizleri bilgilendirelim.

İstanbul Eskişehir Ambarı
İstanbul Eskişehir Ambarı

Eskişehir İstanbul Ambarı Alanında Tartışmasız Tercih Nedeniyiz

Parsiyel taşımacılık ile ilgili bilinmesi gereken ilk kavram bu modelde eşya veya yükün gönderileceği şehir istikametine hareket eden bir aracın bulunmasıdır. Fakat bu yöntem oldukça zorlu bir süreci gerektiriyor ve maliyeti arttıran bir yöntemdir. Takdir edersiniz ki sürekli hareket halindeki nakliyat araçlarının bulunması ve ardından sizin gönderiniz ile buluşturulması gerekiyor. Hayli teferruatlı ve enerji harcanmasına neden olan bu çalışmaya aslında hiç gerek yok. İsterseniz şimdi de Eskişehir İstanbul ambarıalanında firmamızın tercih edilmesindeki esas nedeni açıklayalım, konuyu daha iyi anlayacaksınızdır.  Ambar taşımacılık modelinde yine parsiyel anlamda (parça eşya) taşımacılığı söz konusudur. Ancak bu kez eşya için araç ayarlamak yerine, tam tersi araç için eşya ayarlanıyor diyebiliriz. Dolayısıyla İstanbul Eskişehir ambarı taşımacılık sistemimizde bu iki büyük kentimiz arasında çalışan araçlarımız her zaman hazır bekletiliyor ve yeterli düzeyde eşya toplandığında hareket ediyor.  

İstanbul Eskişehir Ambarı Tercihleriniz İçin Telefonlarınızı Bekliyoruz

Tabii toplamış olduğumuz eşyaların niteliğini de illaki hesaba katıyoruz. Örneğin İstanbul Eskişehir ambarıhizmetlerimizde sizin eşyalarınıza zarar verecek hiçbir yük aynı araç içerisinde yer almaz. Dolayısıyla bu anlamda eşyaların tasnifi yapılarak bir ayırıma tabi tutulduğu bir konsept söz konusudur. Lütfen hizmetlerimizin detayları ile ilgili olarak bizleri gün içerisinde aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımız ve diğer iletişim seçeneklerimiz sürekli olarak açık bulundurulmaktadır. İstanbul Eskişehir ambarı ayrıcalıklı hizmetlerimizi tercih eden saygıdeğer müşterilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir