İstanbul Ankara Nakliyat

Kategori: Genel | 0

Hangi çağda yaşarsak yaşayalım nakliyat yaşamımızı sürdürebilmek adına her zaman önemli olmuştur. Modern ölçülerde çalışmalarıyla İstanbul Ankara Nakliyat hizmetlerinde yenilikçi anlayışları sizler için geliştiren firmamızla bu çerçevede çalışmak ister misiniz? Evet, özellikle parça eşya taşımacılık olarak bilinen parsiyel taşımacılığı yapan firmamız ambar taşımacılık modelini sizler için geliştirdi. Bunun anlamı artık gönderilerinizi çok daha uygun fiyatlarla yerine ulaştırabileceğinizdir. Hepimizin malumu olduğu üzere hacim ve boyutları nedeniyle kargo ile gönderilmesi son derece pahalı olacak eşyaları zaman zaman bir başka şehire göndermek durumunda olabiliyoruz. İşte biz bu eşyaları ve ambarlarımızda beklemeye alıyoruz. Daha sonra bu yük veya eşyalar bir aracı dolduracak seviyeye ulaştığında artık gönderiniz yola çıkmaya hazır demektir.

İstanbul Ankara Nakliyat
İstanbul Ankara Nakliyat

İstanbul-Ankara Arası Nakliyat Tercihleriniz İçin Doğru Adrestesiniz

Elbette ticari maksatlı yük gönderimlerin de sirkülasyon dikkate alındığında bu işi sürekli yapan firmaların azami ölçüde maliyeti hesap etmeleri gerekiyor. Dolayısıyla firmalarımızın veya bireysel anlamda sizlerin yararlandıkları ambar taşımacılık, İstanbul-Ankara arası nakliyat tercihlerinizde favori listenizin başında olması gerekir diye düşünüyoruz. Çünkü sistemimizin kargo taşımacılığından tek farkı kargonun yükü alır almaz gönderiyi yola çıkarmak zorunda olmasıdır. Ancak bizim böyle bir zorunluluğumuz bulunmuyor ve sizin eşyanızın gönderileceği şehre diğer eşyaların gelmesini bekliyoruz. Bu yüzden belki de çok kısa bir gecikme yüzünden kargo sistemine bu kadar ağır para ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bizlerde nakliyatçılar olarak bir aracın yarısı kadar yükle taşımacılık yapmak zorunda kalmıyoruz.

Ankara Nakliyat Ambarı Çok Küçük Olmayan Eşyaları Kabul Ediyor

Burada önemli bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. İstanbul Ankara nakliyat seçeneklerinde bir değerlendirme yaparken maalesef küçük boyutlu eşyaları kabul edemediğimizi bilmenizi istiyoruz. Takdir edersiniz ki Ankara nakliyat ambarı olarak çok küçük eşyaları kabul etmeniz durumunda on binlerce parça yük ya da eşya ambarlarımızda birikecektir. Bu durum diğer büyük parça eşyaların gönderimini aksatacağından ev eşyası niteliğinde sadece Oturma Grubu, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı veya Bulaşık makinesi gibi ağır ve büyük boyutlu eşyaları kabul edebildiğimizi anti parantez belirtmek istiyoruz. Eğer sizlerin de İstanbul Ankara nakliyat hizmetlerini gerektiren gönderileriniz varsa firmamızı günün her saatinde arayabilir ve bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz efendim.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir