Eskişehir Ambarı

Kategori: Genel | 0
Eskişehir Ambarı
Eskişehir Ambarı

Eskişehir Ambarı

İnsan toplulukları bir şekilde birbirleri ile alışveriş yapmak durumundadır. İşte burada devreye nakliyatçılık sektörü hizmetleri girerek alışverişin en modern şekliyle mümkün olmasını sağlarlar. Eskişehir ambarı hizmetlerimizi de tam da bu amaca yönelik dizayn ettik ve sizlerin de fazlasıyla memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Çünkü parsiyel eşya taşımacılığı farklı bir bakış açısı getirerek ambar taşımacılık modeli ile çok daha optimum çözümler sağladık.

Dilerseniz konunun daha iyi anlaşılabilmesi adına biraz daha detay paylaşalım. Sistemimiz parsiyel taşımacılıktan farklı olarak sizlerden gelecek eşyaların toplanması ve nakliyat aracımızı dolduracak seviyeye ulaştığında istenilen şehre gönderilmesi esasına dayanıyor. Dolayısıyla fiyat uygunluğu buradan kaynaklanıyor diyebiliriz. Peki, Eskişehir ambarı hizmetlerimizde süreç nasıl işliyor sizleri hemen bu konuda da aydınlatalım.

İstanbul Eskişehir Nakliyat Ambarı

Hepimizin malumu olduğu üzere İstanbul Eskişehir nakliyat sekmesinde oldukça yoğun bir yük ve eşya sirkülasyon söz konusudur. Tabii bu sirkülasyonun üstün hizmet anlayışıyla sürdürülmesi gerekiyor ve tıpkı Eskişehir ambarı hizmetlerimizde olduğu gibi İstanbul üzerinden gelen yük veya eşyalarda da aynı ayrıcalıklı hizmet standartlarını uyguluyoruz.

Bunun yanı sıra maalesef küçük boyutlu eşyaları kabul edemediğimizi anti parantez belirtelim. Dolayısıyla firmamızın hizmetleri büyük boyutlu eşyalar için geçerlidir ve Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı veya Palet olarak tabir edilen yük miktarında olacak eşyaları kapsamaktadır.

Eskişehir İstanbul Nakliyat

Sadece ev eşyası değil fabrika yükleri, okul taşıma , dersane taşıma ,banka taşıma , evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, parça eşya taşıma, havalimanı malzeme sevkiyatı ve nakliyatı, jeneratör ve makine nakliyatı, lojistik hizmeti, işyeri nakliyat, büro ve ofis nakliyatı, liman yük taşıma hizmeti paletli malzemeler, kolili malzeme, hafif ve tonajlı malzemelerin taşınması, ağır yük nakliyesi  hizmetleri sunuyoruz.

Ambar yükleme
Ambar yükleme

Eskişehir İstanbul Nakliyat

Dilerseniz sürecini nasıl işlediği hakkında da birtakım bilgileri sizinle paylaşalım. İstanbul Eskişehir Ambarı tercihlerinize yeni bir boyut kazandıracak ambar taşımacılık sistemimizin aslında startını bizleri aramak suretiyle sizler vermiş oluyorsunuz. Kargo taşımacılığında göre çok daha fazla makul fiyatlarla sürdürdüğümüz bu çalışmalar çerçevesinde adresinize geliyoruz ve eşyayı sizden teslim alıyoruz.

Bunun yerine isterseniz sizlerde firmamızın ambarına bizzat eşyayı getirebilirsiniz. Daha sonra aynı yöne gidecek diğer eşyaların toplanabilmesi için belirli birkaç günlük zaman dilimine ihtiyacımız olduğunu ayrıca belirtelim. Tabii bir araç dolduracak seviyeye belki de daha erken ulaşılacağından çok daha hızlı bir taşımacılık bu sayede gerçekleşmiş olacaktır.

Dilediğiniz taktirde adresten alım yapılarak adrese teslim işlemi gerçekleştire bilmekteyiz. Evinizde , işyerinizde , ofisiniz de bulunan yüklerinizi küçük nakliye araçlarını kullanarak depo bölgesine ulaştırıyoruz.Ambar taşımacılığının uygun fiyatlı olmasının sebebi diğer yükleri beklemesidir.

Bu bölgede bekleyen yükler tam bir tır , kamyon dolacak şekle geldiğinde Ambardan yükleme sağlanarak Eskişehir de ise İstanbul a , İstanbul da ise Eskişehir e hareket ettirilir.Bu arada ambar süreleri hemen hemen 2 günde bir karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Nakliyatçılık sektörüne maliyetleri aşağı çekmek için önemli fırsat sunan Eskişehir ambarı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi 7/24 açık bulundurulan telefonlarımızdan dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Esenlikler diliyoruz.

İstanbul Eskişehir nakliyat ambarı hizmetleri

Firmamız İstanbul Eskişehir arası ;
Ofis Büro Taşıma, Evden Eve Nakliye , Nakliyeciler Ambarı , Sandık içi Yük Nakliye , Komple Yük Nakliyesi
Kişiye Özel Taşımacılık , Palet Üzeri Yük Nakliyesi , Havaalanı Gümrük Yükleri , Fabrika Ürünleri Nakli , Hassas Taşıma Nakliyesi, Kamyonet Nakliyeciliği , Ambar Liman Yükleri , Parsiyel Yük Nakliyat , Parça Eşya Nakliyesi , Kamyon Nakliyesi , Hafif Yük Nakliyatı gibi hizmetler sunmaktadır.

Firmamız İstanbul Eskişehir arası ;
Ofis Büro Taşıma, Evden Eve Nakliye , Nakliyeciler Ambarı , Sandık içi Yük Nakliye , Komple Yük Nakliyesi
Kişiye Özel Taşımacılık , Palet Üzeri Yük Nakliyesi , Havaalanı Gümrük Yükleri , Fabrika Ürünleri Nakli , Hassas Taşıma Nakliyesi, Kamyonet Nakliyeciliği , Ambar Liman Yükleri , Parsiyel Yük Nakliyat , Parça Eşya Nakliyesi , Kamyon Nakliyesi , Hafif Yük Nakliyatı gibi hizmetler sunmaktadır.

Hızlı Sevkiyat ve Güvenilir Nakliyat
Hızlı Sevkiyat ve Güvenilir Nakliyat


Eskişehir Ambarı Teslimat veya Alım yapılabilecek bölgeler
:

Ankara’nın ; Alpu , Beylikova , Çifteler , Günyüzü , Han , İnönü , Mahmudiye , Mihalgazi , Mihalıççık , Sarıcakaya , Seyitgazi , Sivrihisar ilçelerine sevkiyat gerçekleştire bilmekteyiz.

Adresten Adrese Teslimat
Adresten Adrese Teslimat

İstanbul Ambarı Teslimat veya Alım Yapılabilecek bölgeler :

İstanbul Ambarı Teslimat veya Alım Yapılabilecek bölgeler :
İstanbul’un ; Adalar , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Eminönü , Esenler , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy , Kağıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik , Sarıyer , Şile , Silivri , Şişli , Sultanbeyli , Tuzla , Üsküdar , Zeytinburnu ilçelerine sevkiyat gerçekleştire bilmekteyiz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sanayii bölgeleri alım noktaları;

Organize sanayi bölgeleri; Beylikdüzü organize sanayi , İstanbul Anadolu yakası organize sanayi bölgesi ,  İstanbul tuzla organize sanayi bölgesi, İstanbul Dudullu organize sanayi bölgesi. Otosanayi siteleri; Evren 1 oto sanayi sitesi,  Kocasinan oto sanayi sitesi , Seyrantepe oto sanayi sitesi, Tuzla oto sanayi sitesi.

Sanayi siteleri; Başoğlu sanayi , Birmes sanayi sitesi, Briksan sanayi sitesi, Doğu sanayi sitesi, Eskoop sanayi sitesi, Esot sanayi sitesi,  Fatih sanayi sitesi, Galvano teknik sanayi sitesi, .  İstanbul Sanayi, Küçük sanayi sitesi, Kurtköy sanayi sitesi, Marmara küçük sanayi sitesi, Sanko sanayi sitesi,  Teknokent ve TeknoparkTormak sanayi sitesi,  bölgelerden alım yapılabilmektedir.

İstanbul Eskişehir Nakliyat Fiyatları

İstanbul Eskişehir nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

+90 543 60 600 60

www.nakliyatambari.net

[email protected]

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir