Ankara Ambarı

Kategori: Genel | 0
Ankara Ambarı
Ankara Ambarı

Ankara Ambarı

Tamamen hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir sistematiğe dönüşen nakliyatçılık kavramı bugün için sektörümüzün yüz akı olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Ankara ambarı lokasyonunda hizmetler üreten firmamız üzerinden büyük parça eşya ve yük gönderisi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, firmamız parsiyel taşımacılık olarak adlandırılan sistem kullanıyor ve kargo ile gönderilmesi mümkün olmayan eşyalarınızı göndermek İstediğiniz yere ulaştırıyor.

Evet, firmamız parsiyel taşımacılık olarak adlandırılan sistem kullanıyor ve kargo ile gönderilmesi mümkün olmayan eşyalarınızı göndermek İstediğiniz yere ulaştırıyor.

Dilerseniz ambar taşımacılık olarak nitelendirilen sisteme entegre edilen parsiyel taşımacılık kavramını çok kısa bir şekilde aktarmaya çalışalım. Çünkü oldukça yararlı bu sistemde son derece makul fiyatlar söz konusudur ve fazladan para harcamanıza hiç gerek bırakmıyor.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı

Bilindiği üzere Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi veya Oturma Grubu gibi büyük boyutlara sahip ev eşyaları komple bir ev taşımacılığı sırasında hiç sorun olmadan nakledilirler. Fakat bu eşyaların tek başına bir yerlere ulaştırılması gerektiğinde ambar taşımacılık hizmetleri ile birleştirilmiş parsiyel taşımacılık sisteminden yararlanmak son derece avantajlı bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar. Dolayısıyla firmamıza müracaat etmeniz durumunda süreç başlar ve teslim alınan eşya önce güvenli depolarımızda beklemeye alınır.

Fakat bu eşyaların tek başına bir yerlere ulaştırılması gerektiğinde ambar taşımacılık hizmetleri ile birleştirilmiş parsiyel taşımacılık sisteminden yararlanmak son derece avantajlı bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar. Dolayısıyla firmamıza müracaat etmeniz durumunda süreç başlar ve teslim alınan eşya önce güvenli depolarımızda beklemeye alınır.

Yeterli miktarda yük kapasitesine ulaşıldığında gönderi yapılacak araç tarafımızdan ayarlanarak yükleme yapılır ve eşyanızı istediğiniz ilimize göndeririz. İşte kargo ile kıyaslanmayacak maliyet düşüşü buradan kaynaklanır ve bu büyüklükteki eşyaların oldukça pahalı kargo yöntemini kullanmak zorunda kalmazsınız.

Bunun yanı sıra Ankara ambarı taşımacılık modelimizi kullanarak yaklaşık olarak %60- %70 oranında önemli bir tasarrufun cebinizde kalmasını sağlayabileceğinizi anti parantez vurgulamak istiyoruz.

Ankara İstanbul Nakliyat

Elbette bu yöntemle pek çok farklı yük çeşidini kabul etme imkanı buluyoruz ve birbiriyle uyumlu eşyaları nakil ederek en ufak bir zarar görmeden yerine ulaştırıyoruz. Dolayısıyla eşya ya da yük göndermek için İstanbul- Ankara nakliyat firmaları arayışınıza artık bir son verebilirsiniz.

Çünkü en modern yöntemlerle optimum çözümleri bizler sağlıyoruz. Firmamıza web sayfamızda yer alan telefon numaralarından veya e-posta adresimiz üzerinden ulaşabilir, kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz.

Oldukça makul fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız Ankara ambarı ayrıcalıklı hizmetlerinden fazlasıyla memnun kalacaksınız. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.

İstanbul Ankara Nakliyat

Ambar taşımacılığını ana hatlarıyla açacak olursak ; süre olarak acelesi olmayan fakat ekonomik bir taşıma şekli olarak tanımlana bilmektedir. İstanbul Ankara arası ambar nakliyat ambarı hizmeti fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz irtibat numaralarımız ve whatsApp hattımız 7/24 hizmetinizdedir.

Peki bu hizmet nasıl gerçekleştiriliyor; İstanbul dan Ankara’ya iline gidecek koliler, paletli malzemeler, makineler, fabrika eşyaları , kişisel eşyalar , ofis eşyaları , Büro taşıma , tekstil taşıma , banka , kasa , İşyeri , yedek parçalar, komple , ambar gibi tüm ürünleri Ankara ambarı olarak da taşıyoruz.

Depolanan malzemelerin İstanbul dan Ankara deposuna ulaşana kadar herhangi bir zarar görmesini engellemek amacıyla uygun paketleme işlemi gerçekleştirilmeden yüklenmesine müsaade edilmemektedir.Bu tür taşımacılık da en dikkat edilmesi gereken konu budur aslında. Eşyalar hiç bir zaman kullanıldıkça değil bir noktadan diğer bir noktaya taşınırken yıpranır.

Araç kasasına yüklenen malzemenin düzgün bir şekilde tecrit edilmesi ne kadar önemli ise de bir diğer husus ise araç içerisine istif dir. Personellerin tecrübe ve bilgi birikimi çok önemlidir.Ağar yük taşımacılığında ise forklift kullanıcısı kuskusuz en önemli kriterdir.

Bu saydığım hususlar dahilinde başka Ankara ambarı firmalarından daima farklıyız. Daima yenilikçi bir misyonla gelişiyoruz ve ön plana çıkıyoruz.Ürünleriniz, malzemeleriniz, eşyalarınız ve benzeri emanet ettikleriniz kesinlikle bizimle güvende.

İstanbul Ankara arası ambar

Shm ambar olarak evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, parça eşya taşıma, havalimanı malzeme sevkiyatı ve nakliyatı, jeneratör ve makine nakliyatı, lojistik hizmeti, işten işe nakliyat, büro ve ofis nakliyatı, liman yük taşıma hizmeti, Ankara ambar hizmeti, paletli malzemeler, kolili malzeme, hafif ve tonajlı malzemelerin taşınması, ağır yük nakliyesi  hizmetleri vermekteyiz. Kapsamımız geniş olmasından dolayı müşteri gereksinimlerini taşımacılık konusunda her türlü karşılaya bilmekteyiz.

Shm nakliyat Ankara ambar konusunda kendinde sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Bunun sebebi yüksek oranda müşteri memnuniyetidir.Uygun fiyatta taşımacılık ,sürat ve emniyetin bir arada olduğu eşya , ürün güvenliğinin had safha olduğu göze çarpmaktadır.

İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetleri

Firmamız İstanbul Ankara arası ;
Ofis Büro Taşıma, Evden Eve Nakliye , Nakliyeciler Ambarı , Sandık içi Yük Nakliye , Komple Yük Nakliyesi
Kişiye Özel Taşımacılık , Palet Üzeri Yük Nakliyesi , Havaalanı Gümrük Yükleri , Fabrika Ürünleri Nakli , Hassas Taşıma Nakliyesi, Kamyonet Nakliyeciliği , Ambar Liman Yükleri , Parsiyel Yük Nakliyat , Parça Eşya Nakliyesi , Kamyon Nakliyesi , Hafif Yük Nakliyatı gibi hizmetler sunmaktadır.

Hızlı Sevkiyat ve Güvenilir Nakliyat
Hızlı Sevkiyat ve Güvenilir Nakliyat

Ankara Bölgesinde Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Yerler :

Ankara’nın ; Altındağ , Ankara , Ayaş , Bala , Beypazarı , Çamlıdere , Çankaya , Çubuk , Elmadağ , Etimesgut , Evren , Gölbaşı , Güdül , Haymana , Kalecik , Kazan , Keçiören , Kızılcahamam , Mamak , Nallıhan , Polatlı , Sincan , Şereflikoçhisar , Yenimahalle ilçelerine sevkiyat gerçekleştire bilmekteyiz.

Aynı zaman da Sincan Organize Sanayi Bölgesi , Ata Sanayi Sitesi , Ostim Büyük Sanayi Sitesi , Atisan Demir Sanayi Sitesi , İvedik Organize Sanayi Bölgesi , Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi ,Gersan Sanayi Sitesi , Yeni Sanayi Sitesi  bölgelerine adres teslim olarak çalışa bilmekteyiz.

Adresten Adrese Teslimat
Adresten Adrese Hassas Teslimat

İstanbul Ankara arası Nakliyat Ambarı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul Ambarı Teslimat veya Alım Yapılabilecek bölgeler :
İstanbul’un ; Adalar , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beykoz , Beyoğlu , Hadımköy Ankara Ambarı , Büyükçekmece , Çatalca , Eminönü , Esenler , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kadıköy , Kağıthane , Kartal , Küçükçekmece , Maltepe , Pendik , Sarıyer , Şile , Silivri , Şişli , Sultanbeyli , Tuzla , Üsküdar , Zeytinburnu ilçelerine sevkiyat gerçekleştire bilmekteyiz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sanayii bölgeleri alım noktaları;

Organize sanayi bölgeleri; Beylikdüzü organize sanayi , İstanbul Anadolu yakası organize sanayi bölgesi ,  İstanbul tuzla organize sanayi bölgesi, İstanbul Dudullu organize sanayi bölgesi. Otosanayi siteleri; Evren 1 oto sanayi sitesi,  Kocasinan oto sanayi sitesi , Seyrantepe oto sanayi sitesi, Tuzla oto sanayi sitesi.

sanayi siteleri; Başoğlu sanayi , Birmes sanayi sitesi, Briksan sanayi sitesi, Doğu sanayi sitesi, Eskoop sanayi sitesi, Esot sanayi sitesi,  Fatih sanayi sitesi, Galvano teknik sanayi sitesi, .  İstanbul Sanayi, Küçük sanayi sitesi, Kurtköy sanayi sitesi, Marmara küçük sanayi sitesi, Sanko sanayi sitesi,  Teknokent ve TeknoparkTormak sanayi sitesi,  bölgelerden alım yapılabilmektedir.

İstanbul Ankara Nakliyat Fiyatları

İstanbul Ankara nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Yedi gün / Yirmi dört saat Shm nakliyat müşteri temsilcileri ile aşağıdaki numarayı arayarak görüşebilirsiniz.

+90 543 60 600 60

www.nakliyatambari.net

[email protected]

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir