Ankara Ambarı

Tamamen hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir sistematiğe dönüşen nakliyatçılık kavramı bugün için sektörümüzün yüz akı olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Ankara ambarı lokasyonunda hizmetler üreten firmamız üzerinden büyük parça eşya ve yük gönderisi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, firmamız parsiyel taşımacılık olarak adlandırılan sistem kullanıyor ve kargo ile gönderilmesi mümkün olmayan eşyalarınızı göndermek İstediğiniz yere ulaştırıyor. Dilerseniz ambar taşımacılık olarak nitelendirilen sisteme entegre edilen parsiyel taşımacılık kavramını çok kısa bir şekilde aktarmaya çalışalım. Çünkü oldukça yararlı bu sistemde son derece makul fiyatlar söz konusudur ve fazladan para harcamanıza hiç gerek bırakmıyor.

Ankara Ambarı
Ankara Ambarı

Ambar Taşımacılık ve Parsiyel Taşımacılık Kavramları Birleştiriliyor

Bilindiği üzere Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi veya Oturma Grubu gibi büyük boyutlara sahip ev eşyaları komple bir ev taşımacılığı sırasında hiç sorun olmadan nakledilirler. Fakat bu eşyaların tek başına bir yerlere ulaştırılması gerektiğinde ambar taşımacılık hizmetleri ile birleştirilmiş parsiyel taşımacılık sisteminden yararlanmak son derece avantajlı bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar. Dolayısıyla firmamıza müracaat etmeniz durumunda süreç başlar ve teslim alınan eşya önce güvenli depolarımızda beklemeye alınır. Yeterli miktarda yük kapasitesine ulaşıldığında gönderi yapılacak araç tarafımızdan ayarlanarak yükleme yapılır ve eşyanızı istediğiniz ilimize göndeririz. İşte kargo ile kıyaslanmayacak maliyet düşüşü buradan kaynaklanır ve bu büyüklükteki eşyaların oldukça pahalı kargo yöntemini kullanmak zorunda kalmazsınız. Bunun yanı sıra Ankara ambarı taşımacılık modelimizi kullanarak yaklaşık olarak %60- %70 oranında önemli bir tasarrufun cebinizde kalmasını sağlayabileceğinizi anti parantez vurgulamak istiyoruz.

İstanbul-Ankara Nakliyat Firması Arayışlarınız için doğru yerdesiniz

Elbette bu yöntemle pek çok farklı yük çeşidini kabul etme imkanı buluyoruz ve birbiriyle uyumlu eşyaları nakil ederek en ufak bir zarar görmeden yerine ulaştırıyoruz. Dolayısıyla eşya ya da yük göndermek için İstanbul- Ankara nakliyat firmaları arayışınıza artık bir son verebilirsiniz. Çünkü en modern yöntemlerle optimum çözümleri bizler sağlıyoruz. Firmamıza web sayfamızda yer alan telefon numaralarından veya eposta adresimiz üzerinden ulaşabilir, kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz.Oldukça makul fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız Ankara ambarı ayrıcalıklı hizmetlerinden fazlasıyla memnun kalacaksınız. Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir